Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Kolagen naturalny Silver - 200ml
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: COLWAY.
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Kolagen Silver 200mlKolagen Naturalny SILVER - 200ml


Oferowany Kolagen Naturalny SILVER - Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci jasno szarego żelu. Kolagen SILVER zalecany jest przede wszystkim do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Do masażu leczniczego i energetyzującego, niwelowania rostępów, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Wyśmienity we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych lub w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe). Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych dla osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych lub fitnesowych. U osób z deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje zwiększenie ruchomości stawów oraz zmniejszenie bólu.


Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg np na brzuch zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 200ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 10 miesięcy.


Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.


Sposób używania:

Nanieść niewielką ilość żelu na skórę umytą i wilgotną, najlepiej po kąpieli, kiedy otwarte są pory. Lekko wklepać opuszkami palców. Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są np. rozstępy, przebarwienia, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle stosowany balsam do ciała. Najlepiej jednak jest stosować kosmetyki linii kosmetycznej Colway.


Zalecana jest jednak
linia kosmetyczna COLWAY
na Bazie Kolagenu Naturalnego.


Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale
temp. 5-28° C.


Bonus do zamówienia


Po zakupie otrzymasz dostep do specjalnego ebooka w formie pliku PDF.  Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

Prawidłowe i efektywne stosowanie Kolagenu Naturalnego

Dzięki tej publikacji dowiesz się jak prawidłowo nakładać kolagen.

Dowiesz się jak stosować go optymalnie, aby starczał na długo.

Dowiesz się z jakimi kosmetykami nie wolno a z jakimi można
     stosować kolagen.


Ten ebook to coś więcej niż standardowa ulotka.

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 85 652 02 01      Skype: Nasz status dostępności
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nagłówek