Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Kolagen naturalny Platinum - tester - 10 saszetek
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: COLWAY.
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Kolagen Naturalny Platinum - Tester

2 saszetki
- każda o pojemności 1,1 ml


Otrzymujemy wiele pytań, czy posiadamy próbki Kolagenu Naturalnego. Od dnia dzisiejszego wprowadzamy je do sprzedaży. Należy jednak jasno i wyraźnie powiedzieć, iż kolagenu w próbce jest tak niewiele, że w żaden sposób nie można ocenić skuteczności naszego produktu po jednej, czy dwóch saszetkach.

Kolagen jest w pełni hypoalergiczny, jednak zdajemy sobie sprawę, że słowo "hypoalergiczny" - jest bardzo często nadużywane przez różne firmy kosmetyczne stąd mogą brać się obawy, co do naszych produktów, jeżeli chodzi o hypoalergiczność. Dajemy Państwu możliwość przetestowania Kolagenu za niewielkie pieniądze, właśnie pod względem wrażliwości na Państwa skórę.
Kolagen sprzedawany jest w małych saszetkach, po 10 sztuk; każdy o pojemności - 1,1 ml (wystarczą one jedynie na kilka zabiegów).

Musimy zwrócić jedynie uwagę, że kolagenu z saszetki nie należy nabierać palcem. Dlatego, iż zostawiamy w niej bakterie, które mogą zniszczyć kolagen, przez co będzie on nieskuteczny przy następnym użyciu. Jedynym sposobem, który nie zniszczy kolagenu, jest nabieranie go z saszetki - za pomocą szpatułki (ew. wyparzonej łyżeczki). Następnie ze szpatułki na palec i w tym momencie rozprowadzamy na czystą, zwilżoną powierzchnię skóry, w wybranym miejscu na ciele.

Nabieranie na szpatułkę, czy też wyparzoną łyżeczkę dotyczy tylko i wyłącznie kolagenu z próbek. Małe saszetki nie posiadają dozownika. Kolagen w opakowaniach: 30, 50, 100 oraz 200ml posiada dozownik i takiej potrzeby nie ma.


Skontaktuj się z nami

Tel. +48 85 652 02 01      Skype: Nasz status dostępności
Nagłówek