Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Kolagen naturalny Graphite - 200ml
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: COLWAY.
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Kolagen Graphite 200ml

Kolagen Naturalny Graphite


Oferowany Kolagen Naturalny Graphite - Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci ciemno-szarego żelu. Kolagen GRAPHITE zalecany jest przede wszystkim do pielęgnacji włosów, paznokci i do kąpieli. Stosowany jest również do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej.


Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. do włosów zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 200ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 10 miesiący.


Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.


Sposób używania:

W przypadku pielęgnacji włosów kolagen można nakładać, jako maskę - wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok. 20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania). Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie. Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń.

Po wchłonięciu Kolagenu, po ok. 8-10 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, który nie będzie (!!) zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidy czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje - iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie żelu - nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

Kiedy chcemy nałożyć swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który niestety zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 30 minut - po czym można aplikować kosmetyki, takie jakie nam odpowiadają.


Zalecana jest jednak
linia kosmetyczna COLWAY
na Bazie Kolagenu Naturalnego.


Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale
temp. 5-28° C.


Bonus do zamówienia


Po zakupie otrzymasz dostep do specjalnego e-booka w formie pliku PDF.  Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

Prawidłowe i efektywne stosowanie Kolagenu Naturalnego

Dzięki tej publikacji dowiesz się jak prawidłowo nakładać kolagen.

Dowiesz się jak stosować go optymalnie, aby starczał na długo.

Dowiesz się z jakimi kosmetykami nie wolno a z jakimi można
     stosować kolagen.


Ten e-book to coś więcej niż standardowa ulotka.

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 85 652 02 01      Skype: Nasz status dostępności
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Kolagen naturalny Platinum - 100ml
Transepidermalny aktywny żel kolagenowy PLATINUM zalecany do pielęgnacji skóry twarzy, pod oczami i dekoltu. Skutecznie likwiduje objawy starzenia się skóry.
Opakowanie 100ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 5 miesięcy.

Nagłówek