Aktualności
Bestseller! Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o KOLAGENIE!


KOLAGEN

Nowa strategia zachowania
zdrowia i przedłużenia młodości

Autorzy:
S. Batieczko -
doktor nauk medycznych,
A. M. Liedzjewirow - doktor nauk medycznych.

Publikacja naukowa poświęcona jest jednemu z najważniejszych i mało zbadanych rozdziałów medycyny - tkance łącznej i jej podstawowej, strukturalnej części - kolagenowi, który jest najważniejszym białkiem w naszym organizmie. Stanowi on 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70 % masy białek skóry!

W książce przedstawione zostały mechanizmy funkcjonowania istoty międzykomórkowej, jej
roli w zabezpieczeniu działalności życiowej tkanek, organów i systemów ludzkiego organizmu. szczegóły >>>Wiadomość z dnia: 30-03-2012, 12:07
Niesamowite SERUM WYSZCZUPLAJĄCE - dla każdej z nas!!!

Serum Wyszczuplające do ciała jest rodzajem ekstra-balsamu o zapachu i barwie cappuccino. Dermokosmetyk ten stworzono do walki z Cellulitem, defektem estetycznym, jaki spędza sen z powiek wielu kobietom.

Przy zachowaniu delikatnej, aksamitnej konsystencji serum, pozyskano specyfik, który okazał się potężnym wrogiem cellulitu. Cudownego wyleczenia nie oferuje żaden preparat, natomiast dostępne są już w najlepszych hurtowniach komponentów składniki aktywne, które pozwalają na skomponowanie formulacji działającej wielokierunkowo..

Jak wiadomo użytkowniczkom innych Produktów COLWAY – nigdy nie obiecujemy cudów, ale też nigdy nie proponujemy rzeczy zwykłych… Zawsze są one POLSKIE, PONADSTANDARDOWE i PIERWSZE w swojej grupie towarowej - co najmniej formułą.

Takie jest również Serum Wyszczuplające… Jest to wiele. A ściślej – jest to wszystko, co może zaproponować dermo-kosmetologia substancyjna pod koniec pierwszej dekady XXI wieku przeciwko cellulitowi, w formie serum aplikowanego na-skórnie. Jest to nawet więcej, jako że nie ma na rynku produktów działających tak wielokierunkowo, z naciskiem na to, by rozwiązania zaproponowane uderzały w przyczyny tworzenia się „skórki pomarańczowej” i zapobiegały - poprzez silne zmniejszenie możliwości magazynowania tłuszczu w tkance – powstawaniu złogów nowych. Jak wiadomo większości kobiet – specyfiki zachwalane przeciw cellulitowi działają zazwyczaj wybiórczo i doraźnie.. szczegóły >>>Wiadomość z dnia: 30-03-2012, 12:05
Kolagenowy Żel Do Mycia Twarzy

Czystość twarzy jest podstawą jej naturalnego piękna. Mycie skóry przy użyciu wody, to zabieg, któremu poddajemy się minimum dwa razy dziennie. Sama woda jednak nie wystarczy (!!), ponieważ nie poradzi sobie ze wszystkimi gromadzącymi się na skórze zanieczyszczeniami.

Wprowadzony do oferty COLWAY - Kolagenowy Żel do Mycia Twarzy przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla cery wrażliwej, zmęczonej, oczekującej poprawy jędrności i świeżości. Unikalny skład kosmetyku zapewnia skórze właściwe odżywienie i nawilżenie, a specjalnie skomponowany zespół bardzo łagodnych substancji myjących wyklucza podrażnienia, czyniąc zabieg mycia twarzy komfortowym. Nie piecze, nie podrażnia nawet wrażliwych oczu - może być stosowany również przez dzieci.

COLWAY proponuje w swojej ofercie wyłącznie produkty ponadstandardowe i zawsze synergiczne z kosmetykiem XXI wieku - Kolagenem Naturalnym, pozyskiwanym bezpośrednio ze skór rybich.. szczegóły >>>Wiadomość z dnia: 30-03-2012, 11:38
Kolagen - pokarm wzmacniający skórę

Silne i sprężyste rusztowanie z włókien kolagenu wypełnia wnętrze skóry i służy umocowaniu jej komórek, struktur tkankowych, a sięgając głębiej - miękkich narządów ciała (wątroby, nerek, itp.). Odpowiednio zmodyfikowany kolagen jest ważnym tworzywem kości, stawów, oka, itd. Kolagen w całym ciele stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego.

Wiadomość z dnia: 08-04-2007, 21:52
Strona: [1] / 1

Nagłówek